Využijte naše služby v oblasti Interim Managementu

22.10.2023

Nabízíme Interim Management (tedy služby přechodného / dočasného vedení Vaší firmy). Jedná se o nasazení našeho zkušeného manažera do Vaší organizace, která chystá zásadní změnu nebo potřebuje dočasnou externí pomoc v jejím průběhu. Cílem je zvládnutí výjimečné situace (finanční potíže, generační obměna vlastníků / managementu, nefunkční procesy v případě přechodu firmy z malé na střední, nebo velkou...). Již přes deset let nabízíme špičkové manažery pro krizový Interim Management i pro Interim Management rozvojový (transformační). Našimi hlavními expertízami jsou: finance, lidské zdroje, logistika, obchod, marketing a především řízení a nastavování procesů ve firmě jako celku. 

Naše úspěšné Interim Management projekty / reference:

Colas Rail / 2011-2013 / zahájení a restrukturalizace působení v regionu CEE (Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Polsko, Česko) 

Molson Coors / 2013-2014 / postakviziční nastavení finančního reportingu a kontrolingu (změna z IFRS na US GAAP) v regionu CEE (14 zemí)

Pivovary Lobkowicz / 2015-2016 / příprava skupiny na prodej novému vlastníkovi, kompletní reorganizace a stabilizace firmy (7 pivovarů v Česku)

elem6 / 2017-2020 / stabilizace rychle rostoucí start-up firmy, nastavení procesů, systému řízení a finančního reportingu a kontrolingu 

DLA Piper /2022-2022/ reorganizace finančního týmu, příprava a zapojení pražské pobočky do globální instalace nového ERP (SAP)

BORGY /2023-2024/ restart firmy vyvolaný poklesem prodejů (post COVIDové období) a reorganizace týmů sdílených služeb (finance, zákaznický servis, IT)